Artikel
1
De premies die ten gunste komen van de wachtgeldfondsen, bedoeld in artikel 85, eerste lid, van de Werkloosheidswet, worden voor het jaar 2006 vastgesteld op de percentages, bedoeld in bijlage 1 bij dit besluit.
Besluit:
De premies die ten gunste komen van de wachtgeldfondsen, bedoeld in artikel 85, eerste lid, van de Werkloosheidswet, worden voor het jaar 2006 vastgesteld op de percentages, bedoeld in bijlage 1 bij dit besluit.
Het Besluit vaststelling wachtgeldpremies 2005 wordt ingetrokken.
Dit besluit treedt, onder voorbehoud van goedkeuring door de Minister van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, in werking met ingang van 1 januari 2006.
Dit besluit wordt aangehaald als: Besluit vaststelling wachtgeldpremies 2006.
Dit besluit zal met de toelichting in de Staatscourant worden geplaatst.
|
1 |
Agrarisch bedrijf |
1,92% |
1,59% |
|
2 |
Tabakverwerkende industrie |
0,95% |
0,89% |
|
3 |
Bouwbedrijf |
1,20% |
0,88% |
|
4 |
Baggerbedrijf |
0,00% |
0,00% |
|
5 |
Hout en emballage industrie, houtwaren- en borstelindustrie |
1,64% |
1,30% |
|
6 |
Timmerindustrie |
1,11% |
0,96% |
|
7 |
Meubel- en orgelbouw industrie |
2,34% |
1,95% |
|
8 |
Groothandel in hout, zagerijen, schaverijen en houtbereid.ind. |
0,75% |
0,57% |
|
9 |
Grafische industrie |
2,67% |
2,37% |
|
10 |
Metaalindustrie |
1,00% |
0,85% |
|
11 |
Electrotechnische industrie |
1,00% |
0,90% |
|
12 |
Metaal- en technische bedrijfstakken |
1,18% |
0,93% |
|
13 |
Bakkerijen |
1,87% |
1,44% |
|
14 |
Suikerverwerkende industrie |
1,20% |
0,97% |
|
15 |
Slagersbedrijven |
2,99% |
2,18% |
|
16 |
Slagers overig |
2,30% |
1,80% |
|
17 |
Detailhandel |
2,49% |
2,05% |
|
18 |
Reiniging |
2,47% |
1,67% |
|
19 |
Grootwinkelbedrijf |
1,53% |
1,23% |
|
20 |
Havenbedrijven |
0,94% |
0,74% |
|
21 |
Havenclassificeerders |
1,46% |
1,02% |
|
22 |
Binnenscheepvaart |
1,66% |
1,32% |
|
23 |
Visserij |
0,98% |
0,92% |
|
24 |
Koopvaardij |
0,70% |
0,51% |
|
25 |
Vervoer KLM |
0,21% |
0,15% |
|
26 |
Vervoer NS |
0,52% |
0,47% |
|
27 |
Vervoer posterijen |
0,47% |
0,38% |
|
28 |
Taxi- en ambulancevervoer |
2,79% |
1,87% |
|
29 |
Openbaar vervoer |
0,58% |
0,51% |
|
30 |
Besloten busvervoer |
2,88% |
2,22% |
|
31 |
Overig personenvervoer te land en in de lucht |
2,82% |
2,61% |
|
32 |
Overig goederenvervoer te land en in de lucht |
1,27% |
0,86% |
|
33 |
Horeca algemeen |
2,52% |
2,01% |
|
34 |
Horeca catering |
1,49% |
1,13% |
|
35 |
Gezondheid, geestelijke en maatschappelijke belangen |
0,91% |
0,74% |
|
38 |
Banken |
0,57% |
0,49% |
|
39 |
Verzekeringswezen en ziekenfondsen |
0,74% |
0,65% |
|
40 |
Uitgeverij |
1,32% |
1,11% |
|
41 |
Groothandel I |
1,17% |
0,99% |
|
42 |
Groothandel II |
1,53% |
1,26% |
|
43 |
Zakelijke dienstverlening I |
0,92% |
0,80% |
|
44 |
Zakelijke dienstverlening II |
0,94% |
0,75% |
|
45 |
Zakelijke dienstverlening III |
1,35% |
1,14% |
|
46 |
Zuivelindustrie |
1,57% |
1,42% |
|
47 |
Textielindustrie |
2,01% |
1,73% |
|
48 |
Steen-, cement-, glas- en keramische industrie |
1,20% |
0,97% |
|
49 |
Chemische industrie |
1,00% |
0,88% |
|
50 |
Voedingsindustrie |
1,22% |
1,02% |
|
51 |
Algemene industrie |
1,02% |
0,85% |
|
52 |
Uitzendbedrijven |
7,68% |
3,55% |
|
53 |
Bewakingsondernemingen |
2,50% |
1,99% |
|
54 |
Culturele instellingen |
2,75% |
2,48% |
|
55 |
Overige takken van bedrijf en beroep |
1,48% |
1,14% |
|
56 |
Schildersbedrijf |
3,80% |
3,22% |
|
57 |
Stukadoorsbedrijf |
2,00% |
1,50% |
|
58 |
Dakdekkersbedrijf |
4,00% |
3,36% |
|
59 |
Mortelbedrijf |
0,73% |
0,62% |
|
60 |
Steenhouwersbedrijf |
0,60% |
0,05% |
|
61 t/m 67 |
Overheid |
2,09% |
0,14% |
|
68 |
Railbouw |
0,00% |
0,00% |
|
69 |
Telecommunicatie |
1,00% |
0,91% |
|
1 |
Premiegroepen sector Agrarisch bedrijf |
||
|
Los |
12,00% |
9,86% |
|
|
Vast |
0,55% |
0,47% |
|
|
3 |
premiegroepen sector Bouwbedrijf |
||
|
Los |
8,70% |
3,70% |
|
|
Vast |
0,81% |
0,73% |
|
|
9 |
Premiegroepen sector Grafische industrie |
||
|
Grafische industrie exclusief fotografen |
2,45% |
2,16% |
|
|
Fotografen |
7,53% |
7,10% |
|
|
33 |
Premiegroepen sector Horeca Algemeen |
||
|
Los |
9,33% |
6,46% |
|
|
Vast |
1,42% |
1,29% |
|
|
52 |
Premiegroepen sector Uitleenbedrijven |
||
|
Detachering |
7,56% |
6,33% |
|
|
Intermediaire diensten |
3,26% |
2,40% |
|
|
Uitzendbedrijven I A |
|||
|
Kortingsklasse |
7,12% |
3,14% |
|
|
Middenklasse |
7,47% |
3,14% |
|
|
Opslagklasse |
7,90% |
3,14% |
|
|
Uitzendbedrijven II A |
|||
|
Kortingsklasse |
9,87% |
3,90% |
|
|
Middenklasse |
11,37% |
3,90% |
|
|
Opslagklasse |
12,86% |
3,90% |
|
|
Uitzendbedrijven I B + II B |
4,62% |
3,12% |
|
|
54 |
Premiegroepen sector Culturele Instellingen |
||
|
Los |
11,37% |
9,73% |
|
|
Vast |
1,47% |
1,40% |
|
|
56 |
Premiegroepen sector Schildersbedrijf |
||
|
Los |
12,50% |
10,64% |
|
|
Vast |
2,50% |
2,12% |