Artikel
1
De premies die ten gunste komen van de sectorfondsen, bedoeld in artikel 28, eerste lid, van de Wet financiering sociale verzekeringen, worden voor het jaar 2010 vastgesteld op de percentages, bedoeld in bijlage 1 bij dit besluit.
Besluit:
De premies die ten gunste komen van de sectorfondsen, bedoeld in artikel 28, eerste lid, van de Wet financiering sociale verzekeringen, worden voor het jaar 2010 vastgesteld op de percentages, bedoeld in bijlage 1 bij dit besluit.
Dit besluit treedt, onder voorbehoud van goedkeuring door de Minister van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, in werking met ingang van 1 januari 2010.
Dit besluit wordt aangehaald als: Besluit vaststelling sectorpremies 2010.
Dit besluit zal met de toelichting in de Staatscourant worden geplaatst.
|
1 |
Agrarisch bedrijf |
0,83% |
0,49% |
|
2 |
Tabakverwerkende industrie |
1,30% |
1,03% |
|
3 |
Bouwbedrijf |
0,88% |
0,58% |
|
4 |
Baggerbedrijf |
0,00% |
0,00% |
|
5 |
Hout en emballage industrie, houtwaren- en borstelindustrie |
1,35% |
0,92% |
|
6 |
Timmerindustrie |
0,39% |
0,10% |
|
7 |
Meubel- en orgelbouw industrie |
1,82% |
1,23% |
|
8 |
Groothandel in hout, zagerijen, schaverijen en houtbereid.ind. |
1,04% |
0,75% |
|
9 |
Grafische industrie |
1,55% |
1,14% |
|
10 |
Metaalindustrie |
0,92% |
0,75% |
|
11 |
Electrotechnische industrie |
0,95% |
0,84% |
|
12 |
Metaal- en technische bedrijfstakken |
1,08% |
0,75% |
|
13 |
Bakkerijen |
1,43% |
0,94% |
|
14 |
Suikerverwerkende industrie |
0,86% |
0,63% |
|
15 |
Slagersbedrijven |
2,10% |
1,43% |
|
16 |
Slagers overig |
1,57% |
1,11% |
|
17 |
Detailhandel |
2,16% |
1,60% |
|
18 |
Reiniging |
2,62% |
1,60% |
|
19 |
Grootwinkelbedrijf |
1,35% |
0,95% |
|
20 |
Havenbedrijven |
1,09% |
0,75% |
|
21 |
Havenclassificeerders |
1,42% |
1,01% |
|
22 |
Binnenscheepvaart |
1,19% |
0,91% |
|
23 |
Visserij |
4,67% |
4,38% |
|
24 |
Koopvaardij |
0,70% |
0,54% |
|
25 |
Vervoer KLM |
0,31% |
0,24% |
|
26 |
Vervoer NS |
0,48% |
0,38% |
|
27 |
Vervoer posterijen |
0,58% |
0,40% |
|
28 |
Taxivervoer |
3,26% |
1,52% |
|
29 |
Openbaar vervoer |
0,48% |
0,31% |
|
30 |
Besloten busvervoer |
2,50% |
1,81% |
|
31 |
Overig personenvervoer te land en in de lucht |
2,67% |
2,28% |
|
32 |
Overig goederenvervoer te land en in de lucht |
1,36% |
0,73% |
|
33 |
Horeca algemeen |
2,85% |
2,12% |
|
34 |
Horeca catering |
2,33% |
1,65% |
|
35 |
Gezondheid, geestelijke en maatschappelijke belangen |
0,91% |
0,67% |
|
38 |
Banken |
0,68% |
0,60% |
|
39 |
Verzekeringswezen en ziekenfondsen |
0,86% |
0,77% |
|
40 |
Uitgeverij |
1,72% |
1,36% |
|
41 |
Groothandel I |
1,20% |
0,96% |
|
42 |
Groothandel II |
1,60% |
1,26% |
|
43 |
Zakelijke dienstverlening I |
0,74% |
0,59% |
|
44 |
Zakelijke dienstverlening II |
1,47% |
1,15% |
|
45 |
Zakelijke dienstverlening III |
1,43% |
1,11% |
|
46 |
Zuivelindustrie |
0,65% |
0,55% |
|
47 |
Textielindustrie |
1,58% |
1,30% |
|
48 |
Steen-, cement-, glas- en keramische industrie |
1,24% |
0,93% |
|
49 |
Chemische industrie |
1,07% |
0,84% |
|
50 |
Voedingsindustrie |
1,15% |
0,95% |
|
51 |
Algemene industrie |
1,01% |
0,84% |
|
52 |
Uitzendbedrijven |
7,07% |
2,98% |
|
53 |
Bewakingsondernemingen |
1,82% |
1,27% |
|
54 |
Culturele instellingen |
3,25% |
2,92% |
|
55 |
Overige takken van bedrijf en beroep |
1,72% |
1,25% |
|
56 |
Schildersbedrijf |
2,07% |
1,53% |
|
57 |
Stukadoorsbedrijf |
0,96% |
0,47% |
|
58 |
Dakdekkersbedrijf |
3,33% |
2,62% |
|
59 |
Mortelbedrijf |
0,79% |
0,63% |
|
60 |
Steenhouwersbedrijf |
1,57% |
1,43% |
|
61 t/m 67 |
Overheid |
1,15% |
0,29% |
|
68 |
Railbouw |
0,33% |
0,21% |
|
69 |
Telecommunicatie |
1,22% |
1,09% |
|
1 |
Agrarisch bedrijf |
|||
|
Kort Lang |
6,21% 0,23% |
3,12% 0,13% |
||
|
3 |
Bouwbedrijf |
|||
|
Kort Lang |
2,03% 0,75% |
1,73% 0,45% |
||
|
9 |
Grafische industrie |
|||
|
Grafische industrie exclusief fotografen Fotografen |
1,49% 3,96% |
1,09% 3,21% |
||
|
33 |
Horeca Algemeen |
|||
|
Kort Lang |
5,56% 1,84% |
4,83% 1,11% |
||
|
52 |
Uitzendbedrijven |
|||
|
Detachering Intermediaire diensten |
3,84% 3,89% |
2,43% 2,33% |
||
|
Uitzendbedrijven I A |
||||
|
Kortingsklasse Middenklasse Opslagklasse |
7,78% 8,25% 8,72% |
3,55% 3,55% 3,55% |
||
|
Uitzendbedrijven II A |
||||
|
Kortingsklasse Middenklasse Opslagklasse |
8,19% 9,41% 10,63% |
3,30% 3,30% 3,30% |
||
|
Uitzendbedrijven I B + II B |
3,59% |
2,27% |
||
|
54 |
Culturele Instellingen |
|||
|
Kort Lang |
8,19% 1,99% |
7,86% 1,66% |
||
|
56 |
Schildersbedrijf |
|||
|
Kort Lang |
5,31% 1,71% |
4,77% 1,17% |