Artikel
1
De premies die ten gunste komen van de sectorfondsen, bedoeld in artikel 28, eerste lid, van de Wet financiering sociale verzekeringen, worden voor het jaar 2012 vastgesteld op de percentages, bedoeld in bijlage 1 en 2 bij dit besluit.
Besluit:
De premies die ten gunste komen van de sectorfondsen, bedoeld in artikel 28, eerste lid, van de Wet financiering sociale verzekeringen, worden voor het jaar 2012 vastgesteld op de percentages, bedoeld in bijlage 1 en 2 bij dit besluit.
Dit besluit treedt, onder voorbehoud van goedkeuring door de minister van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, in werking met ingang van 1 januari 2012.
Dit besluit wordt aangehaald als: Besluit vaststelling sectorpremies 2012.
Dit besluit zal met de toelichting in de Staatscourant worden geplaatst.
|
1 Agrarisch bedrijf |
2,03% |
1,63% |
|
2 Tabakverwerkende industrie |
2,02% |
1,80% |
|
3 Bouwbedrijf |
2,69% |
2,16% |
|
4 Baggerbedrijf |
0,00% |
0,00% |
|
5 Hout en emballage ind., houtwaren- |
3,30% |
2,54% |
|
6 Timmerindustrie |
3,55% |
2,73% |
|
7 Meubel- en orgelbouw industrie |
3,59% |
2,83% |
|
8 Groothandel hout, zagerijen, |
2,57% |
2,17% |
|
9 Grafische industrie |
4,80% |
4,05% |
|
10 Metaalindustrie |
1,33% |
1,05% |
|
11 Elektrotechnische industrie |
1,73% |
1,57% |
|
12 Metaal- en technische bedrijfstakken |
1,94% |
1,48% |
|
13 Bakkerijen |
2,33% |
1,65% |
|
14 Suikerverwerkende industrie |
1,56% |
1,19% |
|
15 Slagersbedrijven |
2,95% |
2,23% |
|
16 Slagers overig |
2,70% |
2,10% |
|
17 Detailhandel en ambachten |
3,14% |
2,41% |
|
18 Reiniging |
4,13% |
2,87% |
|
19 Grootwinkelbedrijf |
1,96% |
1,49% |
|
20 Havenbedrijven |
1,90% |
1,46% |
|
21 Havenclassificeerders |
2,56% |
1,88% |
|
22 Binnenscheepvaart |
1,52% |
1,00% |
|
23 Visserij |
1,29% |
0,95% |
|
24 Koopvaardij |
1,12% |
0,78% |
|
25 Vervoer KLM |
0,38% |
0,33% |
|
26 Vervoer NS |
0,72% |
0,64% |
|
27 Vervoer posterijen |
1,24% |
0,89% |
|
28 Taxivervoer |
5,67% |
3,54% |
|
29 Openbaar vervoer |
0,69% |
0,49% |
|
30 Besloten busvervoer |
3,51% |
2,46% |
|
31 Overig personenvervoer te land en |
2,55% |
2,17% |
|
32 Overig goederenvervoer te land en |
2,28% |
1,53% |
|
33 Horeca algemeen |
3,15% |
2,32% |
|
34 Horeca catering |
3,07% |
2,05% |
|
35 Gezondheid, geestelijke en ….. |
1,25% |
0,91% |
|
38 Banken |
1,66% |
1,55% |
|
39 Verzekeringswezen en ziekenfondsen |
1,59% |
1,43% |
|
40 Uitgeverij |
3,34% |
2,85% |
|
41 Groothandel I |
1,91% |
1,57% |
|
42 Groothandel II |
2,19% |
1,79% |
|
43 Zakelijke dienstverlening I |
1,27% |
1,07% |
|
44 Zakelijke dienstverlening II |
2,29% |
1,89% |
|
45 Zakelijke dienstverlening III |
2,18% |
1,75% |
|
46 Zuivelindustrie |
0,79% |
0,68% |
|
47 Textielindustrie |
2,42% |
2,00% |
|
48 Steen-, cement-, glas- en keram |
2,09% |
1,60% |
|
49 Chemische industrie |
1,42% |
1,15% |
|
50 Voedingsindustrie |
1,48% |
1,20% |
|
51 Algemene industrie |
1,35% |
1,14% |
|
52 Uitzendbedrijven |
9,05% |
6,16% |
|
53 Bewakingsondernemingen |
3,43% |
2,50% |
|
54 Culturele instellingen |
3,97% |
3,62% |
|
55 Overige takken van bedrijf en beroep |
2,96% |
2,38% |
|
56 Schildersbedrijf |
3,16% |
2,47% |
|
57 Stukadoorsbedrijf |
5,64% |
4,38% |
|
58 Dakdekkersbedrijf |
5,08% |
4,04% |
|
59 Mortelbedrijf |
1,51% |
1,38% |
|
60 Steenhouwersbedrijf |
1,95% |
1,16% |
|
61/7 Overheid |
2,11% |
1,59% |
|
68 Railbouw |
0,90% |
0,68% |
|
69 Telecommunicatie |
2,59% |
2,33% |
|
1 Agrarisch bedrijf |
Kort |
6,44% |
4,81% |
|
Lang |
0,89% |
0,81% |
|
|
3 Bouwsector |
Kort |
7,55% |
7,02% |
|
Lang |
2,15% |
1,62% |
|
|
9 Grafische industrie |
Grafisch exclusief fotografen |
4,75% |
4,01% |
|
Fotografen |
7,10% |
5,52% |
|
|
33 Horeca Algemeen |
Kort |
5,54% |
4,71% |
|
Lang |
2,13% |
1,30% |
|
|
52 Uitzendbedrijven |
Detachering |
7,75% |
6,51% |
|
Intermediaire diensten |
9,60% |
7,70% |
|
|
Uitzendbedrijven I A |
|||
|
Kortingsklasse |
10,23% |
7,14% |
|
|
Middenklasse |
10,57% |
7,14% |
|
|
Opslagklasse |
10,91% |
7,14% |
|
|
Uitzendbedrijven II A |
|||
|
Kortingsklasse |
10,31% |
6,85% |
|
|
Middenklasse |
11,17% |
6,85% |
|
|
Opslagklasse |
12,04% |
6,85% |
|
|
Uitzendbedrijven I B en II B |
5,52% |
4,44% |
|
|
54 Culturele instellingen |
Kort |
9,69% |
9,34% |
|
Lang |
2,43% |
2,08% |
|
|
56 Schildersbedrijf |
Kort |
8,41% |
7,72% |
|
Lang |
2,61% |
1,92% |